آسیاوند، بزرگترین مرکز خرید انواع شامل اسباب بازی حرفه ای از جمله ماشین کنترلی، کامیون کنترلی، ماشین راهسازی آرسی بیل مکانیکی و لودر، قایق، هلیکوپتر کنترلی و کوادکوپتر در ایران به همراه مشاوره خرید، تصاویر، مشخصات فنی، لیست قیمت، انتخاب و خرید است.

اسباب بازی ماشین کنترلی

اسباب بازی ماشین کنترلی، کامیون آرسی، تریلی و ماشین آلات راهسازی از محبوب ترین وسایل سرگرمی زیر مجموعه HOBBY MODELS خصوصا برای پسر بچه ها و حتی در محصولات تخصصی و حرفه ای برای بزرگسالان می باشد که البته در بسیاری موارد به عنوان اسباب بازی دخترانه نیز قابل استفاده است.

محصولات آسیاوند

مشاهده محصولات آسیاوند شامل سرگرمی رادیو کنترلی حرفه ای و انواع هابی که زیر مجموعه های متنوعی مانند  کامیون کنترلی، تریلی اسباب بازی شارژی، قایق کنترلی، هواپیما مدل، ماشین بازی شارژی می شود در فروشگاه اینترنتی ما امکان پذیر است.

خرید اسباب بازی ماشین و کامیون کنترلی شارژی بزرگ و انواع آرسی سوختی با پیشرانه های بنزینی و نیترو که برای استفاده تفریحی و مسابقات حرفه ای آرسی رایج می باشند.
ماکت فلزی ماشین و ماشین سنگین شامل فروش انوع ماکت اسکانیا، ولوو و بنز آکتروس در مقیاس های مختلف دارای تمامی جزئیات مشابه ماشین های واقعی.

مرجع عرضه کلیه قطعات ماشین کنترلی و تجهیزات آپشن و آپگرید "RC Cars" مانند انواع رادیو کنترل، باتری لیتیوم، چرخ، گیربکس، بادی ماشین آرسی، شاسی، سوخت نیترو آرسی کار، لاستیک، رسیور و اسپید کنترل، سروو فرمان و هاب پست چرخ ماشین آرسی.

ماشین های رادیو کنترلی حرفه ای جدید و تخصصی با قیمت ارزان و کیفیت بالا از بهترین تولید کنندگان مانند: اچ پی آی ریسینگ، تامیا، کیوشو، دبلیو ال تویز و مای تویز موجود در فروشگاه آسیاوند.

ماشین کنترلی بنزینی

ماشین آرسی سوختی شامل انواع ماشین کنترلی بنزینی و نیترو می باشند. از ویژگی های این نوع اسباب بازی که بیشتر مناسب سنین بالای 12 سال است مکانیزم مشابه یک خودرو واقعی و صدای موتور احتراقی دور بالای آن است.

بخش و قسمت های فنی در GAS RC CARS نسبت به مدل های شارژی بیشتر و پیچیده تر است و از نظر ابعاد نیز قدری بزرگ تر می باشند. برای مثال تنوع ماشین های آرسی الکتریک از 1/18 تا 1/5 رایج است که بیشتر مقیاس 1/10 عمومیت دارد و در مدل های بنزینی بیشتر 1/5 (اسکیل بزرگ) و نیترو 1/8 در دسترس و فراگیر می باشد.

RC Models در سبک زمینی پر هیجان شامل دسته بندی های آفرود و آنرود با زیر مجموعه های باگی، تراگی، تراک، دریفت، درگ و ریس می باشد که بسیار پر طرفدار و جذابند. مدل های سوختی بنزینی بیشتر در مدل های آفرود و کمتر آنرود رایج هستند.

خرید ماشین کنترلی بنزینی در فروشگاه آسیاوند بدون واسطه از بهترین برند ها با نازلترین قیمت برای مشتریان گرامی امکان پذیر است.

ماشین کنترلی شارژی

ماشین RC با پیشرانه الکتریکی موتور براش و براشلس که از گروه الکتریکی هستند و بیشتر با نام ماشین کنترلی شارژی شناخته می شوند دارای بالاترین تنوع سبک و اتاق در بین تمام اسباب بازی های زمینی هدایت پذیر از راه دور هستند. ماشین بازی شارژی بسته به طراحی، برند و کاربرد برای تمامی سنین تولید و در دسترس می باشند.

رایج ترین سبک های ماشین بازی شارژی آفرود شامل، باگی، تراگی، صخره نورد و تراک و در سبک آنرود دریفت است.

انواع ماشین راهسازی کنترلی

اسباب بازی رادیو کنترلی سبک Construction Toys که با نام ماشین راهسازی کنترلی معرفی می شوند شامل انواع متنوعی است.

دسته بندی های زیر رایج ترین  آن می باشند:

  • بیل مکانیکی
    • بیل مکانیکی آرسی هیدرولیک
    • بیل مکانیکی آرسی غیر هیدرولیک
  • لودر کنترلی
  • بولدوزر
  • گریدر
  • کمپرسی حمل خاک

از مصارف مدل های آرسی راهسازی برای بازی و تفریح بصورت انفرادی و گروهی در کنار مدل های متنوع راهسازی و شبیه سازی عملیات عمرانی قابل استفاده می شود. در برخی موارد خریداران این اسباب بازی راهسازی با توجه به شباهت زیاد به نمونه واقعی به منظور قرار دادن کالا در دکوراسیون استفاده می کنند.

سطح قیمت نمونه های هیدرولیک مانند بیل مکانیکی کنترلی هیدرولیک نسبت به موارد نیمه حرفه ای یا اسباب بازی ساده بیشتر و قابلیت های حرکتی ، عملیاتی آن نیز به مراتب گسنرده تر است.

بهترین برند های تولید کننده  اسباب بازی راهسازی موجود در فروشگاه آسیاوند شامل، هوینا، آموی، دبل ای، دبلیو ال تویز و تامیا می باشد.

ماشین کنترلی نظامی و تانک

RC Military Vehicles مانند ماشین های نظامی و جنگی واقعی دارای انواع مختلف مانند کامیون کنترلی نطامی، نفربر، تانک کنترلی جنگی، جیپ و زره پوش در سبک و مقیاس های بزرگ و کوچک هستند.  ماشین های کنترلی نظامی بسته به برند تولید کننده و کیفیت بسیار زیاد و از فراوانی قیمت برخوردارند.

بیشتر تولیدات سبک ماشین کنترلی نظامی با منبع انرژی الکتریکی یعنی باتری و موتور الکتریکی کار میکنند و در موارد محدود استفاده از پیشرانه های سوختی نیترو و بنزینی دیده می شود.

قطعات و لوازم یدکی ماشین کنترلی

بخش مهم دیگر برای استفاده از این وسایل هابی کنترلی تامین قطعات مورد نیاز خصوصا پر استهلاک آن می باشد که شامل لاستیک، باتری، دیفرانسیل، سیتم تعلیق و سایر بخش های مصرفی اسباب بازی های حرفه ای است و یا قسمت هایی که بر اثر ضربه و واژگونی احتمال صدمه و خرابی در آن بیشتر است مانند سپر، شاک تاور، هاب پشت چرخ و طبق ها.

در دسترس بودن قطعات و پشتیانی فنی و لوازم یدکی برای کلیه اسباب بازی ها مهم و برای ماشین های کنترلی جرفه ای بسیار لازم و حیاتی است تا امکان سرویس دوره ای و رفع عیوب را برای مالک و کاربر آن مهیا و میسر نماید.

فروشگاه آسیاوند محصولات خود را همراه با تامین خدمات فنی و لوازم یدکی به خریداران عزیز تقدیم می نماید.