خودرو

درباره کمپانی خودروسازی VOLVO

کمپانی خودرو سازی سوئدی ولوو یک تولید کننده ماشین آلات و کامیون های سنگین، موتور های دیزل، ماشین های راهسازی و خودرو های سواری تاسیس شده از سال 1924 میلادی می باشد.

کمپانی خودرو سازی ولوو

محصولات ولوو 600x400 درباره کمپانی خودروسازی VOLVO
محصولات ولوو

VOLVO در ابتدا به عنوان زیر مجموعه برند بلبرینگ ساز SKF ثبت و شروع به کار نمود که پس از گذشت دو سال از تاسیس شرکت توسط بنیان گذاران ولوو اولین خودرو با طراحی مناسب برای مسیر های پر پیچ و خم کشور مبدا طراحی وساخته شد و پس از حدود یک دهه اولین اتوبوس تولیدی خود بنام B1 را روانه بازار جهانی نمود.

ولوو کارز دارای محبوبیت و فروش زیادی در سطح جهانی می باشد و شامل کِشنده های سنگین، ماشین آلات راهسازی و خودرو های سواری با کیفیت است. بازار های بزرگی از جمله چین، آمریکا و آلمان بخش قابل توجهی از محصولات این برند مشهور را پذیرا هستند.

کامیون های ولوو

تریلی اف هاش VOLVO 600x400 درباره کمپانی خودروسازی VOLVO
تریلی اف هاش VOLVO

ماشین سنگین VOLVO که در سطح جهانی از جایگاه خوبی برخوردار  می باشد شامل تنوع زیادی در سبک های مختلف وسایل حمل و نقل جاده ای و بار بری میباشد که می توان به کِشنده های قوی، کمپرسی و تریلی های ولوو اشاره نمود و در حال حاضر 3 گروه اصلی کامیون ولوو شامل این موارد می باشد:

  • کامیون ولوو FH که در تلفظ ایرانی آن اف هاش نامیده می شود از سال 1993 تا کنون در خط تولید قرار داشته و از محبوب ترین شناخته شده ترین کِشنده ها در جهان و خصوصا ایران است و دارای مدل هایی با گیربکس اتوماتیک و همچنین جعبه دنده دستی می باشد که شامل مدل های مشهور FH12 و FH16 است.
  • کامیون ولوو FM که به عنوان سری سنگین محصولات VOLVO شناخته می شود و ارتفاع اتاق آن قدری کوتاه تر از اف اچ و برای حمل بار در فواصل متوسط و نه چندان دور طراحی شده است و از سال 1998 تولید آن اغاز گردید که شامل مدل های FM7,FM0,FM12 می شود.
  • کامیون ولوو FMX یک کشنده سنگین بر پایه طراحی اف ام بوده که از سال 2010 تولیدش شروع و از نوع اتاق سایز متوسط با طراحی شاسی و انتقال نیرو برای مسیر های جاده و خارج از جاده به ویژه پروژه های عمرانی و ساخت و ساز می باشد.

خرید کامیون کنترلی ولوو

در کنار دنیای واقعی و حمل و نقل جاده ای با کشنده های جذاب ولوو نمونه های اسباب بازی حرفه ای و مدل های آرسی نیز از جایگاه خاصی در بین طرفداران این رشته برخوردار می باشد که بدون محدودیت سنی از مدل های متنوع ماشین سنگین رادیو کنترلی استفاده می نمایند.

خرید کامیون کنترلی ولوو از برند های مشهوری همچون تامیا، لسو و هرکولس در فروشگاه آسیاوند با ارسال رایگان و تضمین اصالت کالا همراه است.

ماکت ولوو اف هاش و سایر سبک ها از نوع فلزی در مقیاس و سایز های مختلف همچنین موارد RC با کیفیت بالا در دسترس مشتریان محترم فروشگاه است که در سبک های رادیو کنترلی بیشتر به صورت کیت خام بوده و باید توسط خریدار مونتاژ گردد.

 

 

مشاهده کامیون های کنترلی

ماکت فلزی ولوو اف هاش

 

Reference: VOLVO


 

کامیون های کنترلی


 

مشاهده ویدئو کلیپ کامیون های رادیو کنترلی در پیج آسیاوند 457x400 درباره کمپانی خودروسازی VOLVO
مشاهده ویدئو کلیپ کامیون های رادیو کنترلی در پیج آسیاوند
دیدگاهتان را بنویسید
Xiaomi Products اسباب بازی اسباب بازی آسیاوند اسباب بازی اسیاوند اسکوتر برقی اسکوتر برقی ارزان اسکوتر هوشمند بادی ماشین آرسی بهترین اسکوتر برقی تریلی کنترلی خرید اسکوتر برقی خرید ماشین آرسی خرید ماشین کنترلی دش کم - خرید دوربین جلو خودرو شیائومی فروش کامیون کنترلی فروشگاه اسباب بازی فروشگاه ماشین کنترلی شیراز قطعات اسباب بازی قطعات ماشین آرسی قطعات ماشین ارسی قطعات ماشین کنترلی قطعات ماشین کنترلی الکتریکی قطعات ماشین کنترلی حرفه ای قطعات ماشین کنترلی دبلیو ال تویز Wltoys لوازم یدکی کاشین کنترلی Wltoys ماشین ماشین آرسی ماشین آرسی آسیاوند ماشین آرسی در شیراز ماشین آسیاوند ماشین ارسی اسیاوند ماشین کنترلی ماشین کنترلی آرسی ماشین کنترلی آسیاوند ماشین کنترلی ارزان ماشین کنترلی اسیاوند ماشین کنترلی بنزینی ماشین کنترلی حرفه ای ماشین کنترلی شارژی ماشین کنترلی شیراز نمایندگی اسکوتر برقی هوشمند در ایران نمایندگی شیائومی کامیون کنترلی تامیا کلیپ آسیاوند