اسکوتر برقی هوشمند

موتور اسکوتر برقی Smart Balance Wheel

موتور الکتریکی در اسکوتر برقی و انواع خودران های تعادلی هوشمند که با نام هاور برد نیز شناخته می شوند از نوع براشلس سنسور دار می باشد که در محدوده 350 وات طراحی و تولید می گردند که در بعضی مدل های تخصصی قدرت و مصرف انرژی الکترکی آن ممکن است قدری متفاوت باشد.

موتور اسکوتر برقی

موتور اسمارت اسکوتر برقی از نوع براشلس و دارای یک سیم پیچ ثابت و تعدادی آهن ربای متحرک نصب شده در دیواره رینگ چرخ می باشد که با لاستیک در بخش بیرونی موتور یک مجموعه کامل چرخ و موتور را تشکیل می دهند و اتصالات و سیم کشی موتور اسکوتر هوشند نیز ار شفت مرکزی به خارج از چرخ هدایت می شود.

با توجه به اینکه موتور همان چرخ در اسکوتر هوشمند می باشد سایز موتور با سایز چرخ در تناسب مستقیم می باشد و به طور معمول و رایج سایز های 6.5 اینچ، 8، 10 و 14 اینچ برای انواع Smart Balance Wheels رایج و مورد استفاده می باشد که اغلب از ولتاژ 36 پشتیبانی می نمایند.

کیفیت Smart Balance Wheel Motors

کیفیت موتور اسکوتر برقی بسته به تولید کننده و استفاده از متریال عادی و یا تخصصی و متناسب با نیاز موتور متغییر می باشد که تاثیر زیادی نیز بر قیمت تمام شده این بخش مهم و در کل قیمت اسکوتر هوشند دارد.

خرید موتور اسکوتر برقی Smart Balance Wheel 533x400 موتور اسکوتر برقی Smart Balance Wheel
خرید موتور اسکوتر برقی Smart Balance Wheel

جنس پوسته و بخش اصلی موتور اغلب فلز و آلیاژ آلومینیوم می باشد که علاوه بر سبکی و کاهش اتلاف انرژی بر انتقال دما و حرارت تولیدی پیشرانه اسکوتر اسمارت بالانس بیافزاید.

سیم پیچ بخش مهم دیگری در توضیح کیفیت اسکوتر تعادلی می باشد که در حالت ایده آل از جنس مس با کیفیت و خلوص بالا ساخته و در موتور قرار میگیرد.

بلبرینگ نیز قسمت مهم دیگری در موتور است که باید از امکان تحمل مجموع وزن وسیله و راکب برآید و در مقابل لرزش و ضربات دائم زمین نیز بدون ایراد بدون صدمه و ایراد به چرخش خود ادامه دهد.

خرید موتور اسکوتر هوشمند

در بعضی موارد بسته به فشار وارده و یا گذشت زمان و پایان طول عمر برخی قطعات موتور الکتریکی براشلس اسکوتر نیاز به تعویض این قسمت وجود دارد که در فروشگاه آسیاوند خرید موتور اسکوتر هوشمند با تضمین کیفیت و اصالت کالا بدون واسطه برای مشتریان محترم مقدور می باشد.

لازم به ذکر است با توجه به تنوع بی شمار تولید کنندگان چینی با سطح کیفیت متفاوت تعداد محصولات ارزان و غیر استاندارد با راندام و طول عمر پایین قطعات در بازار به وفور یافت می شود که نیاز به تحقیق کامل پیش از خرید است.

 

مشاهده و خرید اسکوتر برقی اسمارت بالانس ویل

دیدگاهتان را بنویسید
Xiaomi Products اسباب بازی اسباب بازی آسیاوند اسباب بازی اسیاوند اسکوتر برقی اسکوتر برقی ارزان اسکوتر هوشمند بادی ماشین آرسی بهترین اسکوتر برقی تریلی کنترلی خرید اسکوتر برقی خرید ماشین آرسی خرید ماشین کنترلی دش کم - خرید دوربین جلو خودرو شیائومی فروش کامیون کنترلی فروشگاه اسباب بازی فروشگاه ماشین کنترلی شیراز قطعات اسباب بازی قطعات ماشین آرسی قطعات ماشین ارسی قطعات ماشین کنترلی قطعات ماشین کنترلی الکتریکی قطعات ماشین کنترلی حرفه ای قطعات ماشین کنترلی دبلیو ال تویز Wltoys لوازم یدکی کاشین کنترلی Wltoys ماشین ماشین آرسی ماشین آرسی آسیاوند ماشین آرسی در شیراز ماشین آسیاوند ماشین ارسی اسیاوند ماشین کنترلی ماشین کنترلی آرسی ماشین کنترلی آسیاوند ماشین کنترلی ارزان ماشین کنترلی اسیاوند ماشین کنترلی بنزینی ماشین کنترلی حرفه ای ماشین کنترلی شارژی ماشین کنترلی شیراز نمایندگی اسکوتر برقی هوشمند در ایران نمایندگی شیائومی کامیون کنترلی تامیا کلیپ آسیاوند