ماشین کنترلی, مشاهده و خرید ماکت ماشین و کامیون

ماشین راهسازی کنترلی لسو | بیل مکانیکی و کامیون شارژی

ماشین راهسازی و کامیون کنترلی از محصولات مهم و پر طرفدار برند «LESU» می باشد.

محصولات آرسی لسو

کامیون کنترلی بیل مکانیکی شارژی هیدرولیک و ماشین های سنگین راهسازی برند LESU 711x400 ماشین راهسازی کنترلی لسو | بیل مکانیکی و کامیون شارژی
کامیون کنترلی بیل مکانیکی شارژی هیدرولیک و ماشین های سنگین راهسازی برند LESU

این مدل ساز با کیفیت چینی با سال ها تجربه تولید انواع کِشنده آرسی، بیل مکانیکی رادیو کنترلی شارژی، لودر، کمپرسی اسباب بازی و کامیون معدن RC از تنوع بالای محصولات بر خوردار بوده و کالاهای تولیدی برند لسو در سراسر جهان دارای محبوبیت زیادی است.

برخی بصورت انفرادی و بسیاری گروهی اقدام به گردهمایی و راه اندازی یک نمایشگاه و محیط ساخت و ساز در ابعاد کوچک می نمایند که در آن انواع کامیون، لودر و بیل مکانیکی وجود دارد.  ویدیو های مربوطه در اینترنت موجود بوده و می توان زیبایی فعالیت ماشین آلات حمل و نقل سنگین و یا راهسازی کنترلی لسو را مشاهده نمود.

 

بیل مکانیکی کنترلی لسو

LESU RC Excavator 533x400 ماشین راهسازی کنترلی لسو | بیل مکانیکی و کامیون شارژی
LESU RC Excavator

ماشین های راهسازی  لسو ویژه خاک برداری و یا به عبارتی بیل مکانیکی بخش مهم بازی و سرگرمی های کنترلی گروهی از نوع ساخت و ساز می باشند که برای انجام یک فعالیت کارگاهی و پروژه ساخت و ساز باید در کنار سایر مدل های آرسی از آن استفاده شود.

 

کامیون کمپرسی حمل خاک

کامیون کمپرسی بنز کنترلی لسو 533x400 ماشین راهسازی کنترلی لسو | بیل مکانیکی و کامیون شارژی
کامیون کمپرسی بنز کنترلی لسو

کمپرسی کنترلی نیز وظیفه انتقال خاک های آماده حمل را به نقاط دیگر بر عهده دارد و یکی از ماشین های سنگین پر استفاده در میان علاقه مندان به این رشته می باشد.

 

لودر کنترلی

ماشین راهسازی لودر کنترلی شارژی لسو 533x400 ماشین راهسازی کنترلی لسو | بیل مکانیکی و کامیون شارژی
ماشین راهسازی کنترلی شارژی لسو

لودر آرسی که با نام “RC LOADER” شناخته می شود یک نمونه کوچک از ابزار خاک برداری بزرگ پر مصرف در راهداری و راهسازی می باشد که در کنار سایر مدل های مشابه بسیار مورد توجه قرار میگرد و از محبوبیت بالایی برخوردار است. بخش باکت و محل برداشت خاک در محصولات لسو از جنس فلز و دارای سایز بزرگ و مقاومت زیادی می باشد.

 

کامیون کنترلی

کامیون کشنده کنترلی الکتریکی لسو 533x400 ماشین راهسازی کنترلی لسو | بیل مکانیکی و کامیون شارژی
کامیون کشنده کنترلی الکتریکی لسو

کامیون های رادیو کنترلی لسو از نوع شارژی (الکتریکی) بیشتر در مقیاس 1/14 تولید می شوند و با استفاده از موتور و گیربکس پر قدرت خود می توانند انواع تریلر پشت شامل کفی و کانتینر های سازگار با کشنده را حمل نمایند و یک نمایش بی نظیر را در سایت کارگاهی و پروژه شبیه سازی شده به نمایش بگذارند.

 

بولدوزر آرسی

بولدوزر کنترلی شارژی لسو 533x400 ماشین راهسازی کنترلی لسو | بیل مکانیکی و کامیون شارژی
بولدوزر کنترلی شارژی لسو

بولدوزر کنترلی هیدرولیک اسباب بازی لسو از نوع حرفه ای با انتقال نیرو به جک ها بصورت مایع و موتور پرقدرت الکتریکی و اسپید کنترل ضد آب موجود در فروشگاه آرسی آسیاوند

 

کلیپ تست کارکرد ماشین راهسازی کنترلی لسو

 

 

مشاهده محصولات کنترلی لسو

 


 

RCLESU

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + نه =

Xiaomi Products اسباب بازی اسباب بازی آسیاوند اسباب بازی اسیاوند اسکوتر برقی اسکوتر برقی ارزان اسکوتر هوشمند بادی ماشین آرسی بهترین اسکوتر برقی خرید اسکوتر برقی خرید ماشین آرسی خرید ماشین کنترلی دش کم - خرید دوربین جلو خودرو شیائومی فروش کامیون کنترلی فروشگاه اسباب بازی فروشگاه اسکوتر فروشگاه ماشین کنترلی شیراز قطعات اسباب بازی قطعات ماشین آرسی قطعات ماشین ارسی قطعات ماشین کنترلی قطعات ماشین کنترلی الکتریکی قطعات ماشین کنترلی حرفه ای قطعات ماشین کنترلی دبلیو ال تویز Wltoys لوازم یدکی کاشین کنترلی Wltoys ماشین ماشین آرسی ماشین آرسی آسیاوند ماشین آرسی حرفه ای ماشین آرسی در شیراز ماشین آسیاوند ماشین ارسی اسیاوند ماشین کنترلی ماشین کنترلی آرسی ماشین کنترلی آسیاوند ماشین کنترلی ارزان ماشین کنترلی اسیاوند ماشین کنترلی بنزینی ماشین کنترلی حرفه ای ماشین کنترلی شارژی ماشین کنترلی شیراز نمایندگی اسکوتر برقی هوشمند در ایران نمایندگی شیائومی کلیپ آسیاوند